mobile tr search tr
logo

Internet radiowy

Dostęp do Internetu

Firma NetSystem oferuje stały, nielimitowany dostęp do Internetu, w oparciu o technologię przewodową oraz bezprzewodową. Nasze stacje nadawcze bazują ma urządzeniach renomowanych firm, ocenianych przez fachowców mianem bardzo niezawodnych i stabilnych rozwiązań. Wszystkie nasze urządzenia posiadają zabezpieczenia antyprzepięciowe i przeciwzakłóceniowe oraz zasilacze awaryjne, umożliwiające podtrzymanie zasilania w przypadku zaniku napięcia przez okres do 10h.

Jak zacząć?

Jeśli chcecie Państwo zostać naszymi klientami i stać się posiadaczami stałego, szybkiego, niedrogiego łącza internetowego, wystarczy skontaktować się z nami i umówić na pomiar sygnału radiowego w dogodnym dla siebie czasie oraz godzinie. Pracownicy naszej firmy odwiedzą Państwa ze sprzętem pomiarowym i jeśli tylko pomiar zakończy się wynikiem pozytywnym, można od ręki zamontować sprzęt lub umówić się na instalację w niedalekiej przyszłości. Polega ona na zainstalowaniu na zewnątrz małej anteny zintegrowanej z urządzeniem dostępowym, działającym w paśmie 5 GHz. Następnie internet jest prowadzony do komputera za pomocą kabla UTP (skrętki). Istnieje możliwość rozdzielenia sygnału internetu na kilka komputerów i rozesłanie po budynku bezprzewodowo. Łączy się to z zainstalowaniem dodatkowego routera, który można nabyć u nas po przystępnej cenie. Wykonujemy także na zamówienie hotspoty i punkty darmowego dostępu do internetu lub rozprowadzanie sygnału w budynku.

Kiedy już łącze internetowe działa bez problemu, nie zostawiamy oczywiście naszego klienta „na pastwę losu” a wręcz przeciwnie, zawsze można się z nami skontaktować z najdrobniejszym nawet problemem lub pytaniem. Nasi pracownicy będą służyć pomocą.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami zamieszczonymi na naszych stronach takimi jak: Cennik, Zasięg, oraz wskaźniki by lepiej poznać naszą ofertę.